Wyprzedź konkurencję przy pomocy nowoczesnych
rozwiązań.

Napisz do nas!

Masz pytania? Zainteresowała Cię oferta?

Serwis

Jeśli potrzebujesz pomocy z urządzeniem opartym na systemie Windows, przed połączeniem prosimy o pobranie i uruchomienie aplikacji zdalnego dostępu umieszczonej poniżej

Kontakt

Anna Pieprzowska-JankowskaPrezes Zarządu
tel. 536 130 101 anna@stojeden.pl
Jacek JankowskiDyrektor operacyjny
tel. 536 590 950 jacek@stojeden.pl
Seweryn BartochowskiKierownik Serwisu
tel. 536 346 101 seweryn@stojeden.pl
Arkadiusz JarząbekProgramista / Developer
tel. 536 331 101 arek@stojeden.pl
Anita NowakowskaProject Manager
tel. 536 343 101 anita@stojeden.pl
Joanna KwiatkowskaProgramista Frontend
tel. 533 386 101 joanna@stojeden.pl
Kevin BieniasProgramista Backend
tel. 536 766 101 kevin@stojeden.pl
Damian OsieckiSerwisant
tel. 536 706 101 damian@stojeden.pl

Siedziba 101 sp. z o.o.

UL. SREBRZYŃSKA 5/7
95-050 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
tel: (42) 278-2-101
tel. (42) 231-6-101
biuro@stojeden.pl
FILIA W RAWIE MAZOWIECKIEJ
UL. SŁOWACKIEGO 27B
96-200 RAWA MAZOWIECKA
tel. 536 343 101
rawa@stojeden.pl

Firmy, z którymi współpracujemy

Together

101 sp. z o.o.

101 sp. z o.o.

UL. SREBRZYŃSKA 5/7
95-050 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
tel: (42) 278-2-101
tel. (42) 231-6-101