stojeden

Systemy sprzedażowe dla gastronomii oraz hoteli.

Nowoczesne lokale gastronomiczne korzystają z systemów sprzedażowych, które ułatwiają pracę oraz pozwalają na sprawne zarządzanie. Otwierając lokal gastronomiczny jednym z podstawowych elementów niezbędnych do rozpoczęcia pracy powinno być wdrożenie niezawodnego i łatwego w obsłudze systemu sprzedażowego. W naszej ofercie posiadamy dwie opcje do wyboru: system S4H oraz X2.

Zgłoś się do nas, a doradzimy Ci najlepszy system po poznaniu indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Każdy z proponowanych systemów konfigurujemy i wdrażamy na podstawie uzgodnień. Po zakończonej instalacji szkolimy obsługę oraz managera/właściciela lokalu.
Do każdego wdrożenia oferujemy sprawdzony sprzęt w korzystnych cenach (terminale POS, monitory dotykowe, drukarki fiskalne, drukarki zamówień, mobilne terminale sprzedaży, czytniki kart magnetycznych, kamery itp.)

Wszystkim naszym klientom oferujemy również usługę serwisową systemu sprzedażowego. Wtedy żadna awaria Ci niestraszna, a lokal może działać bez zbędnych przerw. Wykonujemy prace serwisowe zdalnie, jak i na miejscu w lokalu.

Usługi dla hoteli
i gastronomii

Naszą ofertę kierujemy do hoteli, pensjonatów, restauracji, pizzerii czy sieci lokali zlokalizowanych w całej Polsce. Do współpracy zapraszamy zarówno nowo powstające lokale, jak i już działające. Dla tych drugich proponujemy wykonanie audytu systemu, jego rozbudowę oraz opiekę serwisową.

Wdrażamy również oprogramowanie hotelowe w pensjonatach, hotelach i sieciach hoteli. Tu również proponujemy sprawdzonych dostawców oprogramowania, jak S4H i X2.

- Wdrożenie systemów gastronomicznych i hotelarskich

- Szkolenia dla właściciela/managera, obsługi lokali gastronomicznych i obiektów hotelowych

- Opieka serwisowa

- Doradztwo dot. oprogramowania, sprzętu, optymalizacji procesów

Terminale kart płatniczych payTel

W obecnych czasach obowiązkowym wyposażeniem każdego punktu sprzedaży jest terminal kart płatniczych. Jako partner PayTel pomagamy w wyborze najkorzystniejszej opcji. W ramach programu Polska Bezgotówkowa uruchamiamy terminale z całkowitym zniesieniem opłat na cały rok!

Image

System sprzedaży detalicznej Insoft

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Insoft.

Insoft jest wiodącym producentem oprogramowania dla systemów sprzedaży detalicznej. Najpopularniejszym programem jest PC-Market - używany przez ponad 21 000 sklepów i 500 sieci detalicznych.

Image
Image

Keep up to date

Skontaktuj się z nami!
Kontakt
Image

Firmy, z którymi współpracujemy

Together

101 sp. z o.o.

101 sp. z o.o.

UL. WERSALSKA 47/75
90-001 ŁÓDŹ
tel: (42) 278-2-101
tel. (42) 231-6-101