stwórzmy coś razem!

Zbudujemy dla Ciebie nowoczesne, intuicyjne oraz prawidłowo zoptymalizowane strony, sklepy internetowe i aplikacje.

Image
Image
Image

Sklepy internetowe

Każdy biznes jest inny, ma swoją indywidualną specyfikę. Dlatego proponujemy wykonanie sklepów internetowych opartych o nasze autorskie rozwiązania. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań, bo nie lubimy kompromisów. Wychodzimy z założenia, że lepiej przygotować projekt, który będzie idealną odpowiedzią na oczekiwania klienta. Zaplecze projektowanych sklepów jest łatwe i proste w obsłudze. Priorytetem jest dla nas zapewnienie Ci szybkiej i wygodnej obsługi składanych zamówień.

Strony WWW

Projektujemy strony internetowe na indywidualne zamówienie. Wychodzimy z założenia, że każdy biznes powinien mieć stronę z unikalnym layoutem. Tworzymy zarówno zaawansowane strony www, jak i w formie firmowej wizytówki. Tworzymy strony internetowe biorąc pod uwagę najnowsze trendy. Mamy świadomość, że atrakcyjny wygląd strony przyciąga wzrok i zachęca do skorzystania z oferty Twojego biznesu.
Image

Tworzymy strony dostosowane do Twoich potrzeb

Technologie mobilne

Proponujemy dedykowane rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologiczne. Z ich pomocą można lepiej zorganizować pracę i zwiększyć produktywność. Co ważne, zachowując przy tym najwyższy poziom kontroli nad jej przebiegiem.

 

Pamiętamy również o wygodnych i prostych stronach www tworzonych z myślą o urządzeniach mobilnych. Projektowane przez witryny internetowe zawsze dobrze wyglądają na smartfonach czy tabletach. Tak, by Twój klient mógł w każdej chwili z dowolnego urządzenia poznać Twoją ofertę i nawiązać z Tobą kontakt.

Nasza oferta

Projektujemy i wdrażamy procesy biznesowe w oparciu o technologie mobilne. Tworzymy aplikacje dla najpopularniejszych platform mobilnych m.in. Android i iOS. Lubimy jednak wyzwania, dlatego jesteśmy otwarci również na inne systemy.
Skontaktuj się z nami!

Keep up to date

Skontaktuj się z nami!
Kontakt
Image

Firmy, z którymi współpracujemy

Together

101 sp. z o.o.

101 sp. z o.o.

UL. WERSALSKA 47/75
90-001 ŁÓDŹ
tel: (42) 278-2-101
tel. (42) 231-6-101